Teie ostukorvis pole ühtegi toodet!
Otsing
Filters

Barone di Villagrande (Organic*)

Barone di Villagrande

Villagrande veinimõis asub Etna vulkaani mäestiku idakaldal, 700 meetri kõrgusel merepinnast, vaatega ajaloolisele Taormina linna ja Joonia merele. Villagrande perekonna lugu algab juba 17. sajandist, kus varasemalt, nii Etnal kui ka peaaegu terves Itaalias, valmistati veini segades kõik viinamarjad ühte, värve ja sorte eristamata. 1869. aastal ehitas Paolo Nicolosi veini valmistamiseks ja viimistlemiseks uue keldri, kus sündisid esimesed eraldiseisvad veinid valgetest ja punastest viinamarjadest. 

Tänaseks jätkavad Villagrande Marco Nicolosi veinitootja ja tootmisjuhina ning Barbara Liuzzo müügi- ja turundusdirektorina jätkuvalt oma pühendumust Villagrande maadel austades ja täiustades perekonna pärandit ja viinamarjakasvatuspiirkonna iseärasusi.

*Alates 1989. aastast on Villagrande veinimõis sertifitseeritud orgaanilises tootmises ECUGRUPPO Italia poolt, kuna ettevõtte, pere ja töötajate eesmärgiks on jagada Etna looduspärandit, edastades selle ainulaadse ja erilise koha armastust ja pühendumust. Sekkumine kasvuprotsessil on piiratud - alustades viinapuu abistamisest ning jõudes seejärel viinamarjadeni nende hingelisel kasvuteekonnal.

logo1m.cdr       marchio sostain-01

View as Grid List
Sorteeri
Näita lehe kohta
Picture of ETNA BIANCO SUP. DOC

ETNA BIANCO SUP. DOC

Etna Bianco DOC Superiore
Exclusively in webshop
€22,13 koos km-ga
€29,51 / 1 L
Picture of ETNA ROSATO DOC

ETNA ROSATO DOC

Etna Rosato DOC
Exclusively in webshop
€17,98 koos km-ga
€23,97 / 1 L
Picture of ETNA ROSSO D.O.C.

ETNA ROSSO D.O.C.

Etna Rosso DOC Superiore
Exclusively in webshop
€21,67 koos km-ga
€28,89 / 1 L