Teie ostukorvis pole ühtegi toodet!
Otsing
Filters

Kasutustingimused

KASUTUSTINGIMUSED

wineandsun.ee on peamiselt alkohoolsete jookide müügiga tegelev e-pood, kus müüjaks on Wine and Sun OÜ (registrikood 14283792) (edaspidi Wine and Sun OÜ). Kasutustingimused on Wine and Sun OÜ ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks.

Wine and Sun OÜ müüb tooteid füüsilistest isikutest tarbijatele ning ka äriklientidele, kes ostavad tooteid ärilisel otstarbel. Wine and Sun OÜ ja äriklientide vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

Wine and Sun OÜ ja kliendi vaheline müügileping jõustub wineandsun.ee veebikeskkonnas tehtud tellimuse esitamise hetkel. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.

Wine and Sun OÜ müüb tooteid ainult täisealistele klientidele. wineandsun.ee veebilehelt ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana. Samuti kinnitate ostu sooritades, et wineandsun.ee e-poes tasumiseks kasutatavad krediitkaardid või pangakonto kuuluvad Teile. Ostja vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. Wine and Sun OÜ võib keelduda kauba üleandmisest, kui Te ei suuda kauba vastuvõtmisel oma vanust tõestada. Sellisel juhul ei tagastata Teile tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid. Kauba vastuvõtmisel pakiautomaadist tuleb Teil oma isik vajadusel ID-kaardiga tuvastada.

Wine and Sun OÜ jätab endale õiguse piirata toodete müüki ebatavaliselt suuremahuliste kaubapartiide tellimise korral. Juhul kui tellitud tooteks on spetsiaalselt ostja esitatud tellimuse alusel valmistatud, tellitud või töödeldud toode, kuuluvad tellimuse tühistamisega tekkida võivad täiendavad kulutused ostja poolt hüvitamisele täies mahus.

Wine and Sun OÜ jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt ja sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad kohe seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.

Käesolevad kasutustingimused kehtivad ulatuses, mis ei piira tarbija tarbijakaitseõigusaktidest tulenevaid õigusi.

HINNAD JA TASUMINE

Kõik hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Teenuseosutajal Wine and Sun OÜ'l, on õigus muuta e-poes kuvatavaid hindu igla ajal. Kui e-poes on muudetud hindu peale kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist, juhul kui see tekkis.

Pärast toote ning kohaletoimetamisviisi valimist saab klient valida mitme erineva tasumisviisi vahel: otse pangaligi kaudu (Eestis: Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Coop), või krediikaardi vahendusel VISA/Mastercard.

 KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Tellitud kaup toimetatakse Teieni SmartPOSTi pakiautomaadi vahendusel 2–8 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist Wine and Sun OÜ arvelduskontole. Tellimustel üle 80 euro on Eestis kohaletoimetamine SmartPostiga tasuta.

Tellimuse vormistamise ajaltarnitakse kaup SmartPOSTiga Teie poolt valitud SmartPOSTi pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Teie telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Kui Te ei lähe pakile SmartPOSTi määratud ajavahemiku jooksul järele, siis kannate Teie kõik paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

NB! SmartPOSTi pakiautomaati on lisaks koodile vaja sisestada ka oma ID-kaart.

SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik kaupu lunastada kl 10.0022.00.

Teie vastutate, et olete esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, aadressi ja kontakttelefoni. Wine and Sun OÜ ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Juhul kui saadetis on saanud kahjustada, tuleb kahjustuse tekkimise aeg ja põhjus fikseerida kullerfirma esindaja juuresolekul.

Wine and Sun OÜ ja kuller vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab Wine and Sun OÜ e-poes kirjeldatule. Juhul kui Teieni jõuab katkine või vigastatud toode, asendatakse see uuega või kompenseeritakse väärtus rahaliselt. Kui kauba vastuvõtmisel märkate, et pakend on purunenud või märg, siis ärge saadetist vastu võtke, vaid tehke sellekohane avaldus kullerile ja informeerige meid, kirjutades e-posti aadressile order(ät)wineandsun.ee.

NB! Erisoovid ning muud märkused (nt fonolukk ei tööta, hoovis on kuri koer, olen hõivatud kl 1214, keegi teine võtab Teie asemel kauba vastu jne), saate sisestada infokasti, mille leiate kui olete ostu sooritamisel jõudnud nii kaugele, et peate sisestama oma andmed.

KAUBA TAGASTAMINE

Ei tagastata.

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.

Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb Wine and Sun OÜ-d sellest teavitada 1 tööpäeva jooksul kauba kättesaamisel e-posti aadressil order(ät)wineandsun.ee. Vale või defektiga kauba väljavahetamise või tagastamise kulud kannab Wine and Sun OÜ.

KVALITEET

Wine and Sun OÜ garanteerib veinitoodete kõrge kvaliteedi. Kui kauba hulgas on praak-toode või ekslikult valesti saadetud vein, on ostjal õigus kokkuleppel Wine and Sun OÜ'ga toode tagastada või välja vahetada. Pretensiooni rahuldamiseks peab ostja informeerima müüjat ühe (1) tööpäeva jooksul peale vea avastamist ning esitama pretensiooni aluseks oleva toote ekspertiisi. Ekspertiisi valib ostja omal valikul. Wine and Sun OÜ aktsepteerib ainult Eesti Vabariigis tunnustatud vastavaid ekspertiisiasutusi eesti keeles, või Euroopa Liidu asutusi inglise keeles.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Tellimust on võimalik tühistada, kui võtate meiega ühendust order(ät)wineandsun.ee enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. Kui kaup on juba laost kulleriga välja saadetud, pole võimalik tellimust tühistada.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavad Kliendi ja tema tellimuste andmeid (nimi, aadress, telefoni number, e-post) käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina. Wine and Sun OÜ ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele, v.a. Wine and Sun OÜ logistikapartneritele vajaliku info edastamiseks vastava tellimuse töötlemiseks ja täitmise eesmärgil, või vastavalt seadusest tulenevalt.

Andmeside kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Wine and Sun OÜ’l puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.

Kliendi poolt Wine and Sun OÜ’le ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on kaitstud ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele.

Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas, krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS (http://maksekeskus.ee/) turvalises keskkonnas ning PayPal maksete korral vastavalt PayPal turvalises keskkonnas. Wine and Sun OÜ’l puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Above named client data information (name, address (if provided), phone, e-mail) is treated confiedentially. For non-registered clients - the named data is not stored by Wine and Sun OÜ. For registered clients, the above named client personal data (name, address (if provided), phone, e-mail) is securely stored and per clients reaquest via Wine and Sun OÜ formal e-mail (info@wineandsun.ee) client may at any time request for it's data to be deleted from Wine ad Sun OÜ database environment.

Ülaltoodud Kliendi isikuandmete (nimi, aadress (juhul kui antud), telfon, e-post) töödeldakse turvaliselt ja konfidentsiaalselt. Wine and Sun OÜ ei säilita mitteregistreerunud Kliendi andmeid. Registreerunud Kliendi eelnimetatud isikuandmed säilitatakse turvaliselt Wine and Sun OÜ andmekeskkonnas ning vastavalt Kliendi palvele, kirjutades Wine and Sun OÜ ametlikule e-posti aadressile (info@wineandsun.ee) võib Klient igal ajal paluda oma isikuandmete eemaldamist Wine and Sun OÜ kliendiandmete keskkonnast.